Promocja dla nowych sklepów współpracujących z Hosmed.eu !

Każda nowa firma, która zarejestruje się na portalu Hosmed.eu będzie mogła, po wystawieniu 100 przedmiotów (sklepy medyczne) lub 50 przedmiotów (producenci sprzętu medycznego) zamieścić banner reklamowy w symbolicznej cenie 1 zł.
Banery będą zamieszczane w prawej kolumnie naszego serwisu (strefy Z4, Z5, Z6)
w trybie rotacyjnym z maksymalnie dwoma innymi podmiotami.
W/w firmy będą mogły także w ramach promocji zamieścić jeden artykuł sponsorowany bez jakichkolwiek kosztów w tym samym czasie. Promocja dotyczy tych nowych Użytkowników, którzy do końca Listopada b.r. zarejestrują się w portalu hosmed.pl oraz zamieszczą odpowiednią ilość przedmiotów w serwisie. Liczy się kolejność, gdyż bannery przeznaczone są do emisji promocyjnej w Grudniu 2009 r. i Styczniu 2010 r.
 
Nasza oferta jest szczególnie atrakcyjna. Aktualnie  Hosmed jest największym w Polsce branżowym serwisem medycznym zajmującym się sprzętem medycznym. Chętnie odwiedzają nas lekarze oraz osoby chcące w jednym miejscu poznać sprzęt medyczny oferowany przez wielu sprzedawców i producentów.
 
Liczba współpracujących z nami sprzedawców stale rośnie. W większości przypadków sklepy wykorzystują funkcje integracji, co eliminuje konieczność ręcznego wprowadzania produktów. Wszystkie produkty sklepu mogą być automatycznie udostępnione na Hosmed wraz z opisem, ceną, zdjęciem i linkiem do strony produktu w sklepie. Dzięki takiemu rozwiązaniu sklep powinien zanotować znaczący wzrost wejść na swoje strony.
 
Serdecznie zapraszamy!
Zespół hosmed.eu